Здійснення мрії

Мрії роблять життя більш наповненим та яскравим. Прагнення до них допомагають людині пізнавати себе і накопичувати досвід. Їх втілення дає силу і впевненість у самому собі. І ще вони наповнюють більшим змістом життя того, хто сприяє здійсненню мрій інших людей, особливо, дітей.

Благодійний марафон «Квиток учаснику олімпіади»


На цій сторінці зібрані есе ліцеїстів, які брали участь в конкурсі на отримання стипендії в 2015і 2017 роках, але не увійшли в число переможців.

Річна стипендія 1 ліцеїста становить  6000 грн. (500 грн. х 12 міс.).

5 ліцеїстів з 10-12-ти претендентів отримують стипендію весь навчальний рік. Деякі з них вже закінчили ліцей і стали студентами. Оскільки фонд працює 2 роки, то ще 14 претендентів могли б отримувати персональну стипендію, якби знайшлися меценати, які взяли на себе таку відповідальність.

Ви можете надати адресну допомогу комусь із тих претендентів. Або перерахувати суму річної стипендії для 1 або декількох ліцеїстів, які братимуть участь в конкурсі на отримання стипендії в наступному навчальному році. Їх список з'явиться на цій сторінці в листопаді поточного року.

Повідомте нас про своє бажання  у формі зворотного зв'язку на сторінці «Контакти» із зазначенням прізвища, імені та року, вказаному в есе. Або з позначкою "майбутнього стипендіату". А потім перерахуйте гроші в сумі річної стипендії, повторно вказавши в коментарі до платежу для якого ліцеїста вони призначені.


Коментарі

Поширити для друзів

Популярні публікації

Перейти до сторінок:

Новини Фонду