Стипендія

У 2015 році Благодійний фонд «Наукова спадщина» почав сплачувати стипендію обдарованим учням ліцею природничо-наукового навчання міста Жовтих Вод. Відбір претендентів на отримання стипендій проводиться на початку кожного навчального року. Стипендіатів обирають в 5 етапів:

  1. Класні керівники пропонують адміністрації ліцею 2-3 учня від свого класу.  Це діти, які проявили старанність у навчанні та досягли успіхів в предметних олімпіадах різного рівня, а також успіхів у творчості або спорті. Але родина учня не має фінансової можливості підтримати його в прагненні розвивати природні здібності.
  2. Педагогічна рада ліцею розглядає досягнення кожного учня, а також обставини та матеріальне становище його сім’ї. На підставі цього складається список із 12 претендентів на стипендії.
  3. Ці претенденти беруть участь у конкурсі есе на тему «Чому я гідний отримати стипендію?»
  4. Засновники фонду знайомляться з конкурсними роботами претендентів та проводять співбесіду з кожним із них.
  5. За результатами співбесіди засновники фонду обирають 5 стипендіатів.

Ці 5 ліцеїстів, які потребують додаткової фінансової підтримки, щомісяця отримують стипендію протягом навчального року. Список стипендіатів оновлюється щорічно. Імена стипендіатів оголошуються в День ліцеїста (остання субота жовтня).

Есе переможців конкурсу 2016
Есе переможців конкурсу 2015

Коментарі

Поширити для друзів

Популярні публікації

Перейти до сторінок:

Новини Фонду